İngiltere vizesi başvuru süreçleri nasıldır?

Almanız gereken İngiltere vizesi için yürütülen İngiltere vize işlemleri, Birleşik Krallık yönetiminin görevlendirdiği ve hükümet makamlarının yetkilendirdiği İngiltere Konsolosluk ofisleri tarafından yürütülmektedir.

Birleşik krallık hükümetinin yetkisi ile vize başvuru merkezlerine yani bizlere kabul ettireceğiniz zorunlu evrakları hazırda bulundurmanız gerekmektedir.

Bizler, dokümanlarınızın konsolosluğa iletilmesi sorumluluğunu alırız. Lakin vizenizin onaylanacağını garanti edemediğimizi söylememiz gerek.

Vize başvuru işlemlerinizin değerlendirilmesi ve incelenmesi işlemleri ise, yine İngiltere Konsolosluğu’nun sorumluluğundadır. Vizenizin onaylanması ise sadece konsolosluğun değerlendirmesi ile sonuçlanır.

Vize başvurusu için gereken zorunlu evraklarınızdan oluşan dosyanızın doğru ve eksiksiz bir şekilde getirilmesi elzemdir. 

İstanbul’da bulunan ofisimize, https://www.medyavizetercume.com/ internet adresimizden veya +90(0212)240 76 22 telefonumuzdan bize ulaşarak İngiltere vizesi için gereken uygun ve güncel evrakları ve bilgileri öğrenebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz adresler üzerinden almak istediğin bilgiler adına sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Gerekli Evrakları İndir
  • Pdf Olarak İndir
  • Word Olarak İndir
Call Now Button